top of page

John of God - Kristal Şifa Yatağı

Yüzyıllar boyunca Kuvars, saflaştırmanın iyileştirici, arındırıcı etkisiyle kullanılmıştır. Bedenin ihtiyacı olan her yerde, enerjiyi optimal düzeyine getirecek şekilde mükemmel bir şekilde arındırır. Kristal Işık Terapisinde kullanılan kuvars, iki milyon yıl önce ısı gazından ve sıvı minerallerden dünyanın kalbinde şekillenmiştir.

Terapi: Kristal yatak, Chromotherapy, Lithotherapy ve Musicotherapy’nin ince bir harmanıdır.

Kuvars kristalleri yaşayan moleküler kitleler halindedir ve herbirinin içlerinden geçen ışıkla içlerindeki teşekkür enerjisi arttırılmıştır. Kristal Işık Terapisi bu uygunluğunu kullanır ve ideal teşekkürlerini ışıkları ve renkleriyle ederler. Her kristal gösterdikleri çakraların renklerinden ışıkla doğrultuldukları çakraya ışık verirler. Her çakra renklerin frekansıyla yükselmiş enerjisiyle ışık saçar.

Yüksek ve garantili düzeydeki bağışıklık sisteminin pozitif/yararlı uyarımından dolayı, Kristal Işık Terapisi bütün fiziksel, psikolojik problemler yada antiaging sonuçları için tavsiye edilir.

Seans nasıl yapılır?

Hasta seans sırasında uzanır ve hastaya bu esnada dokunulmaz. Casa’dan gelmiş olan 7 iyileştirici kristal bedenden 30 cm uzağa asılır. 20 dakika boyunca kendi ilgili renkleriyle ve frekanslarıyla belli bir ritimde terapi yapılır.  Sivri uçlarıyla, doğal lazerler olarak odaklandıkları çakralara çalışmaya başlarlar, hızlanırlar, çakra merkezlerine odaklanmış ışık enerjisi giderek arttırılır.

Neden 20 dakika? Kristalin en mükemmel etkiye ulaşması için gereken süre 20 dakikadır. Bu noktada, bedenin enerjisiyle kristalinki birleşir. Bu beden, uzay ve dünyanın birleşmesidir aslında.

 

Sonuçlar:

Seansın sonunda, farklı seviyeler, fiziksel, psikolojik , eterik, astral hizaya gelir. Mental ve duygusal seviyede, bu kuvarslar uygunsuz davranış kalıplarını ve eski düşünce şekillerini uzaklaştırır. Boşluk/anlamsızlık taşıyan alanları özgüven ve özdeğer hisleriyle değiştirir. Fiziksel hastalıklar, küçük ya da büyük olmalarının bir önemi olmaksızın Kristal Işık Terapisi etkisiyle tedavi edilir, terapi bedenin kendini yenileme potansiyelini ortaya çıkarır.

 

Raporlar:

*** Aude: Depresiftim. Seans sonrasında gerçekten sakin ve arınmış hissettim.

*** Pierre(doktor): Kristal yatak güçlü ve enteresan.

*** Franck: Diş ağrım vardı, bir seansta tamamen geçti.

*** Sophie: Kanserdim. 2 seans aldım, hastalığımın başlangıçtan beri hiç bu kadar enerjik hissetmemiştim.

*** Nicolas: Ben diyabetiğim. 3,2 mg insülin alıyorken seans aldım, kristal yataktan sonra 8 gündür sadece 1,2 mg insülin alıyorum. Yarın tekrar seans seans alacağım.

Kristal yatak 7 arındırılmış ve spesifik titreşime sahip kristalle yapılan bir çeşit modern Chroma sistemidir. Seans kişi gözleri kapalı, yatağa uzanmış ve sakin meditasyon müziği dinlerken yapılır. Işıklar kişinin bedeninin 18 inç (30-40 cm) üzerine yerleştirilir ve enerji merkezleri olan çakraların üzerinde baş ile başlayarak asılır.

Çakralarımız herşeyi yutan hayati güç merkezlerimizdir ve fiziksel ve duygusal olarak bedenimizin dengesini korurlar. Işık ve her çakraya karşılık gelen renk, çakralarımızı temizleyerek enerjimizi temizler ve dönüştürür. Kristaller enerjiyi dönüştürür, biçimlendirir ve depolarlar.

Kristal şifanın tedavi edici etkisi vücudumuzda rezone olan hücrelerimizdeki ve dokularımızdaki suyun titreşiminin sonucudur.  Hasta hücreler şifalandırıcı titreşimi alırlar ve tedaviyi devam ettirdiğimizde hücrelerimizin ve organlarımızın yenilenmesini sağlarlar. Kristal yatak seansı, orta Joao Teixira de Faria (John of God)’ın da tavsiye ettiği üzere kristal banyosu olarak da anılır. Kristal yatak seansı bedenin enerjisini gençleştirmek, yenilemek, iyileştirmek için yararlıdır. Kristal yatak seansı 20-60 dakika arası sürer. Kristal yatak seansı genellikle varlıkların desteğiyle gerçekleşir. Kristal yatak seansıyla alınan şifalanma tecrübesi fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal olarak gerçekleşir.

Kristal Yatak Tedavisinin Yararları

a) Enerjinizi dengeler

b) Ruhsal farkındalığınızı geliştirir           

c) Enerji merkezlerinizdeki blokajları ortadan kaldırır

d) Enerji merkezlerini temizler ve arındırır

e) Hücrelerinizdeki pozitif iletişimi harekete geçirir

f) Negatif duyguları pozitife çevirir

g) Çakralarınızı dengeler ve size iç huzuru verir 

Özetle, eski sağlık durumunuzu tedavi eder ve yenisini oluşturur.

Seans nasıl yapılmalı:

Açık renk giysiler giyilmeli, gözlük, saat, takı, metal objeler, kemer çıkarılmalı, bol ve rahat giysiler giyilmeli. Siz gözlerinizi kapatıp, rahatlayıp güzel, yumuşak müziğin keyfini çıkarırken ışıklar çakralarınıza göre ayarlanmış olmalıdır.

Bütün kristal yataklar varlıklar tarafından kutsanmıştır, bu şekilde onların enerjisini yanınıza almış olursunuz.

bottom of page