top of page

AURA VIDEO STATION Nedir?


Aura Video Station, Biofeedback, Renk Psikolojisi, İnsan Enerji Alani ve Zihin-Beden Bilgisi çalışmalarını ve prensiplerini temel alan bilgisayarlı bir İnteraktif Multimedya Biofeedback Aura Görüntüleme sistemidir.

Aura Video Station, bir BioSensor kullanarak, sol el aracılığıyla, bir bireyin Biofeedback Verilerini ölçer. Bu veriler derinin Electro-Dermal Aktivitesi (Elektriksel İletkenlik) ve sıcaklığını Gerçek Zamanlı olarak verir. Bu Biofeedback Verileri analiz edilir, işlenir ve belli Duygusal-Enerjik Durumlar ile ilişkilendirilir ve bilgisayar ekranında bireyin Enerjik Aktivitesi ya da Aura Görünümü olarak görüntülenir. Görüntülenen Aura Görünümü, bireyin Bio-Enerjik Alanının, Duygusal-Enerjik Durumunun, Kisilik Tipinin ve Enerjik Iyi Halinin bir gösterimidir.

Aura Video Station 1 yazılım paketinde 6 programı bir araya getirmektedir.

Aura ve Kişilik Rengi ne anlama gelir?

Canlıların yaydığı elektromanyetik enerji alanına aura adı verilir. Bu enerji alanı içindeki renkler ve desenler, kişinin ruhunun bir mavi kopyasını, bireysel potansiyelinin bir şemasını temsil eder. Kendi kişilik rengini bilen bireyler, kararlar alırken, değişimlerden geçerken ve risk almak gerektiğinde korku ya da öfkenin tetiklemesiyle değil, kendini bilmenin verdiği güçle hareket ederler. İçinde bulunduğumuz enerji alanına direnip zıtlaşarak değil de onunla uyum içinde hareket etmek bizi daha mutlu, tatminkar ve sonunda sağlıklı kılar.

Her aura renginin diğer renklerden tamamıyla farklı kendine özgü bireysel davranış modelleri vardır. Bazı durumlarda davranışlar birbirine benzese de, o davranışları körükleyen motivasyonlar farklı farklıdır. Örneğin Sarılar, sakin oturmakta zorlandıkları için egzersiz yaparken, Turuncu-Sarılar, egzersiz programını iyi bir fikir olduğu için uygularlar. Kişilerin altta yatan dürtülerinin temellerini anlamak, dışsal eylemlerine ya da sözlerine karşı daha toleranslı olmamızı sağlar.

Önemli olan bir nokta, “iyi” renkler ya da “kötü” renkler diye bir olgu olmamasıdır. Kişilik spektrumundaki her rengin güçlü yönleri ve zayıf yönleri vardır. Bu sistemin amacı, güçlü yönlerini geliştirmeleri ve zayıf yönlerini en aza indirmeleri için yön sağlamak üzere kişilere içgörü ve araçlar sunmaktır. Evrenin düzeni içinde her birimizin kendine özgü bir rolü ve fonksiyonu olduğunu anlamaya başladıkça insanlar, zaten olduklarının en iyisi olmaya odaklanabilirler. Her birimiz kendi özel katkımıza odaklandıkça, daha iyi ve barışçıl bir gelecek olasılığı da gerçeğe yaklaşır.

Auranızın temel rengi – kişilik renginiz – davranış ve karakter tarzınızı gösterir. Kendi aura renginizin farkına vardıkça, size faydası olan, doğal eğilimlerinizle uyum içinde olan, beyin ve sinir sisteminizin size en çok neşeyi getirecek şekilde ele alabildiği durumları seçebilirsiniz. Her renk, beraberinde getirdiği yetenek ve özellikleriyle, Kişilik Spektrumu sisteminde kendi konumuna sahiptir.

 

​AVS Aura Görüntüleme Sistemi ile auranızı ve çakralarınızı eşzamanlı olarak gözleyebilir, 45 dakikalık bilgilendirme-koçluk seansının sonunda temel kişilik renginizi ve detaylarını alacağınız 21 sayfalık raporunuzdan inceleyebilirsiniz...


- Temel Aura Rengi ve Kişilik Tipi
- Çakra Analizi
- Aura Genişliği
- Yin-Yang (Eril-Dişil) Dengesi
- Beden-Zihin-Ruh Enerji Dağılımı
- Duygumetre – Serbest Bırakma Çalısması
- Zihinsel Stres Durumu
- Enerjisel Titreşim Aralığı
- Ve bütün bunları içeren 21 sayfalık Türkçe/İngilizce Aura Raporu…

 

 

AVS Seansları

bottom of page